Koniec rundy jesiennej

Zakończyliśmy ją na 3 miejscu

W ostatnim meczu graliśmy ze Strzałkowem mecz nie należał do najłatwiejszych ponieważ Wilkom brakowało 4 podstawowych zawodników!!!! Mimo to wygraliśmy skromnie ale zawsze trzy punkty wędrują na nasze konto.

Zaczęliśmy mecz dość ofensywnie i nie trzeba było długo czekać na 1 bramkę a strzelił ją Michał Brezyna po samodzielnym rajdzie przez ponad połowę boiskaPo kilku kolejnych akcjach podanie Kamila Konieczki na bramkę zamienił Filip Wawrzyniak było już 2:0 dla wilkówW drugiej połowie meczu zawodnicy gospodarzy wyszli na boisko z myślą strzelenia jeszcze kilku bramek ale okazało się że goście tanio skóry nie sprzedadzą po kilkunastu minutach drugiej połowy zawodnicy Strzałkowa zdobyli bramkę na 1:2. Zawodnicy Wilczyna mimo zaskoczenia nadal starali się zdobyć bramkę. Po akcji lewą stroną boiska piłkę na drugą stronę przerzucił Eryk Kapuściński a akcje zamknął Filip Wawrzyniak i zdobył bramkę na 3:1. W ostatniej minucie spotkania Strzałkowo strzeliło bramkę na 2:3