Autor:

Aleksander Kubaszewski

Utworzono:

08.11.2014

Kolejne 3 punkty na naszym koncie Wilki zadziwiają skutecznością 2 mecze 12 bramek zdobytych 0 straconych!!

Wilki Wilczyn - GKS Rzgów

Mecz rozpoczął się bardzo spokojnie jednak już w pierwszych 15 minutach po rzucie z autu wykonywanym przez Michała Brezynę i po strzale głową Filipa Wawrzyniaka padła 1 bramka. Wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie Wilki odparły kilka ataków gości a sami strzelali kolejne bramkina 2:0 po błędach obrony gospodarzy wynik podwyższył Kamil Konieczka.
Po bramce Konika nie długo trzeba było czekać na kolejną bramkę tym razem uderzał Kacper Biernacki. Kolejne minuty meczu przynosiły coraz większą przewagę zespołu gości. Prędzej czy później musiało tak się stać. Wilki z wraz z kolejnymi akcjami byli coraz bliżej zdobycia bramki. Kolejną okazję wykorzystał Aleksander Kubaszewski było już 4:0 po paru minutach ponownie na listę strzelców wpisał się Kacper Biernacki a wynik ustalił Eryk Kapuściński. Bramka naszego skrzydłowego zasługuje na oklaski ponieważ zdobył on ją z rzutu rożnego!! Mecz był dość ostry, ale to gospodarze byli zmuszeni do zmiany bramkarza i kapitana.

Strzelcy:
Filip Wawrzyniak (Michał Brezyna)
Kamil Konieczka
Kacper Biernacki x2 (Aleksander Kubaszewski, Jacek Brezyna)
Aleksander Kubaszewski (Maciej Kujawa)
Eryk Kapuściński

Zapraszamy Was do przyjścia na kolejne spotkanie Wilków które odbędzie się na stadionie w Wilczynie, a będziemy grać ze Strzałkowem.!!!!